BORDEAUX®
Aprašymas
Bordeaux® yra floribunda rožė su tamsiai vyno spalvos, pilnais žiedais (~8–10 cm) ir lengvu vaisių aromatu. Ji užauga 60–80 cm aukščio, žydi pakartotinai nuo gegužės iki spalio ir yra labai atspari ligoms. Puikiai tinka gėlynams, kraštinėms ar konteineriams.
- Būsena: 2
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 80 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Dažnai žydi; Energinga, auganti augmenija; Puikus atsparumas ligoms; Ypač tinka sodinti į didelius gėlių vazonus ir sodo kubilus. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Raudona |
| Spalva | Vyno raudona |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★☆☆ |









-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)