





CHERRY BRANDY® 85
Aprašymas
'Cherry Brandy® 85' yra hibridinė rožė su dideliais, vario oranžiniais žiedais (35 žiedlapiai), švelniu aromatu ir pakartotiniu žydėjimu. Stačūs, blizgantys lapai, 85–120 cm aukščio. Puikiai tinka pjovimui, atspari ligoms ir žiemkietė.
- Būsena: 36
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinės arbatos rožės |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 70-100 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Energinga augmenija; Dažnas ir gausus žydėjimas; Puikios skintos gėlės; geras žiemos atsparumas; Plačios pritaikymo galimybės; Jei sodinama grupėmis, 1 kvadratiniame metre rekomenduojama suplanuoti 5 - 6 tokias rožes. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Oranžinė |
| Spalva | Vario oranžinė su šiltu vyšnių raudonu atspalviu |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Vaisinis kvapas |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)


