CONCORDE®
Aprašymas
Concorde® yra hibridinė rožė (80–100 cm) su kreminiais geltonais, rožiniais kraštais puoštais pilnais žiedais (~41 žiedlapis), švelniu aromatu, pakartotiniu žydėjimu ir stipriu atsparumu ligoms — idealiai tinka sodinukams ir gėlynams.
- Būsena: 72
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinės arbatos rožės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 100 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Stipraus ūgio; Pakartotinis žydėjimas; Didelis atsparumas ligoms; Blizgūs žalumynai; Nostalgiškos, dvigubos gėlės su lengvu, maloniu kvapu; Labai tinka skintoms gėlėms; Plačios panaudojimo galimybės, ypač rekomenduojama sodinti grupėmis (idealiu atveju 4 - 5 tokios rožės 1 kvadratiniame metre). |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Kreminė balta su rausvu pigmentu |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |









-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)