







CRIMSON SILHOUETTE®
Aprašymas
CrimsonSiluetta® yra vijoklinė rožė (~180–200 cm aukščio, 70 cm pločio) su mažais, ryškiai karmazino raudonos spalvos, visiškai užpildytais žiedais (~4 cm skersmens) kekėmis. Ji žydi pakartotinai nuo vėlyvo pavasario iki šalnų, yra lengvai kvepianti, labai atspari ligoms ir puikiai tinka sodinimui ant grotų arba mažuose darželiuose.
- Būsena: 3
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Wisteria rožės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 150-200 cm |
| Aukštis | 180 cm |
| Plotis | 70 cm |
| Privalumai | Atsparus ligoms |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Raudona |
| Spalva | Raudona |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Mažas |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)