
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
DEKORA®
Aprašymas
Dekora® yra pakartotinai žydinti floribunda iš Kordes, kuri auga vertikaliai, pasiekdama maždaug 120 cm aukštį ir 70 cm plotį. Ji turi mažus, pilnus, taurės formos 6–7 cm dydžio žiedų kekės, kurios sumaišo geltonus, kremo spalvos ir abrikosų rožinius atspalvius. Kvapas yra švelniai juntamas, lapai yra blizgūs ir atsparūs ligoms, todėl ji puikiai tinka gyvatvorėms, lysvėms ar konteineriams.
- Būsena: 18
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Rožių krūmai |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 120 cm |
| Plotis | 70 cm |
| Privalumai | Puikus žiemos atsparumas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Kreminis abrikosų atspalvis centre su šaltais vyšnių žiedų rožiniais išoriniais lapais |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Labai didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)


