







DONATELLA® tegija
Aprašymas
Donatella® yra arbatinė hibridinė rožė/krūminė rožė (80–120 cm aukščio) su dideliais, keturdaliais šviesiai rožiniais žiedais (~12 cm, ~60–70 žiedlapių) ir stipriu gegužės rožės aromatu. Ji žydi nuo vėlyvo pavasario iki šalnų, yra puikiai atspari ligoms ir pelnė daug aukso medalių ir kvapo apdovanojimų. Idealiai tinka rabatams, sienoms ir kerpimuiams.
- Būsena: 6
- Prekės ženklas: Ar B Agro
12.00€
Be PVM: 9.92€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Veisėjas | Meilland International SA |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | Dažniausiai 80 - 120 cm, bet gali pasiekti net 150 cm aukštį |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Blizganti, labai tamsiai žalia ir sodri lapija; Stiprus, stačiai augantis krūmas; Labai dažnas žydėjimas; Puikus atsparumas ligoms; |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Šviesiai rožinė su švelniu lašišos atspalviu |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Medetkų kvapas |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)