



ELURING®
Aprašymas
CircleofLife® yra geltonai geltona krūminė/floribundos rožė, 80–120 cm aukščio, su 8–10 cm aukštais pilnai pripildytais, taurės formos žiedais abrikosų spalvų ir švelniu aromatu. Ji siūlo gausų, pasikartojantį žydėjimą, puikų lapų sveikatą ir universalumą mišrioms gėlynams, gyvatvortėms ar sodinukams — selekcionierius Tantau.
- Būsena: 30
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Rožių krūmai |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 80 - 120 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Kompaktiškas krūmas, stipri ir aukštyn auganti augmenija; Lapai sveiki, atsparūs ligoms, ypač atsparūs rudadėmėms ir miltligei. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Geltona |
| Spalva | Aukso geltona |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★☆ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)