HERCULES®
Aprašymas
Herkules® yra stipus, kvapnus krūmyninės rožės veislė, užauganti apie 120 cm aukščio ir 60 cm pločio. Ji žydi pakartotinai nuo vasaros pradžios iki rudens dideliais, pilnaviduriais nostalgiškais žiedais (~7–9 cm) kremo spalvos levandų iki šviesiai rožinių atspalvių. Stiprus citrusų-žaliųjų kriaušių aromatas yra intensyviausias pietų metu ir vakare. Ji yra atspari ligoms ir lengvai auginama, idealiai tinka krūmynams, apvadams ar sodiniams.
- Būsena: 25
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Rožių krūmai |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 120 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Privalumai | Puikus žiemos atsparumas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Įvairių atspalvių ir intensyvumo rožinė – nuo beveik baltos iki vyšnių raudonos, lašišos rausvos ir subtilaus levandų atspalvio |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Nuostabiai erdvus ir gaivus citrinų kvapas. Vidurinėje natoje vyrauja vandeningi žalių obuolių aspektai, kurie išsivysto į žalią, nuluptą kriaušę. Žaliųjų vaisių aspektai puikiai dera su išliekančiu gėlių gaivumu. Maksimalus aromato intensyvumas: vidurdienį, vakarais. |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★☆ |









-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)


