JULGUS®
Aprašymas
'Courage®' (Kordes, 2019) yra kompaktiška arbatinė hibridinė rožė (~90–100 cm aukščio) su elegantiškomis, kreminės abrikosų spalvos, visiškai pilnais žiedais (~11–12 cm). Ji turi švelnų, arbatos panašų aromatą, pakartotinai žydi nuo birželio iki spalio ir yra atspari ligoms. Statusiai auganti ir stipri su tamsiai žaliu lapotynu – puikus pasirinkimas sodinimui ir auginimui terasose.
- Būsena: 46
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinės arbatos rožės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 100 cm |
| Plotis | 40 cm |
| Privalumai | Puikus žiemos atsparumas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Oranžinė |
| Spalva | Pastelinis abrikosas su labai lengvu, beveik dulkėtu rausvu išoriniu apvadu |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Labai didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |











-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)