







LA VILLA COTTA®
Aprašymas
LaVillaCotta® yra moderni krūmų rožė iš Kordes, kuri užauga 120–150 cm aukščio ir ~60 cm pločio. Ji turi didelius (8–10 cm), visiškai pripildytus vario geltonus iki oranžinių žiedus su smulkiu rožiniu krašteliu, išdėstytus kekėse. Ji nepertraukiamai žydi pakartotinai nuo gegužės iki spalio, turi lengvą aromatą, puikų atsparumą ligoms, karščio ir lietaus toleranciją, ir yra patrauklus pjautinis žiedas.
- Būsena: 23
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Rožių krūmas |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 120 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Privalumai | Stačia, stipri, į viršų auganti augalija; Geras atsparumas ligoms ir oro sąlygoms; Pakartotinis žydėjimas; Puikus žiemos atsparumas; Elegantiški žydintys dvigubi žiedai kekėse, stabilus spalvos atsparumas; Geros skintos gėlės. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Oranžinė |
| Spalva | Vario geltona – oranžinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)


