LAMBADA®
Aprašymas
Lambada® yra stipus, kompaktiškas krūminis erškėtis (~120 cm aukščio × 70 cm pločio) su tankiais, ryškiai koralinio oranžinio spalvos, dalinai pilnais žiedais (6–8 cm skersmens) šluotelėmis. Jis žydi pakartotiniais bangomis nuo vasaros iki rudens, turi švelnu aromatą, blizgantį, sveiką lapyną ir yra puikiai atsparus ligoms bei oro sąlygoms — idealiai tinka gyvatvėrėms, klomboms ir konteineriams.
- Būsena: PAGAL UŽSAKYMĄ
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Rožių krūmas |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 120 cm |
| Plotis | 70 cm |
| Privalumai | Aukštas, tankiai augantis krūmas; Puikus atsparumas ligoms, Pakartotinis žydėjimas, Idealiai tinka žemoms gyvatvorėms. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Oranžinė |
| Spalva | Ryškiai raudonai oranžinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |











-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)


