LAMPION®
Aprašymas
Lampion® yra stipri floribundos rožė (~70–100 cm aukščio) iš Tantau. Ji žydi ryškiai geltonomis, labai pilnomis 6–8 cm žiedų šluotelėmis su raudonai liepsojančiais žiedlapių kraštais, primenančiais degančias popierines žibintuvėlius. Blizgantis, atsparus ligoms lapynas, pakartotinai žydinti ir puikiai tinkanti kaip pjautinė gėlė — idealiai tinka gėlynams, vazonams ar mišriems gėlynams.
- Būsena: 18
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozė |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70-100 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Privalumai | Labai stipri, tanki augmenija su labai tvirtais ūgliais; Puikus atsparumas ligoms; Dekoratyvinė, tamsiai žalia, blizgi lapija; Žydi gausiais kekėmis su 3 - 4 pumpurais šonuose; Puikus žiemos atsparumas; Gerai tinka skintoms gėlėms; Rekomenduojama sodinti grupėmis (idealiu atveju 4 tokias rožes 1 kvadratiniame metre su 50 cm sodinimo atstumu), taip pat mišriose rožių lysvėse, lysvėse su daugiamečiais augalais, apvadais ir kt. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Geltona |
| Spalva | Kiekviena gėlė yra unikali ir gali būti švelniai geltona su rausvomis dėmėmis arba pastelinė rožinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |









-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)


