



LEONARDO DA VINCI® Meideauri
Aprašymas
Leonardo daVinci® yra pūkuota, vidutinio aukščio rožinė floribundos rožė (maždaug 120–150 cm aukščio, 90 cm pločio) su dideliais, keturkart padalintais žiedų šluoteliais (~8 cm, ~30–80 žiedlapių). Ji turi švelnu arbatos aromatą, yra atspari ligoms ir lietui, ir pakartotinai žydi nuo vasaros pradžios iki šalnų. Puikiai tinka pjautiems žiedams, sodo klomboms ar net auginimui kaip mažas vijoklis.
- Būsena: 60
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozė |
| Veisėjas | Meilland International SA |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 60 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Atsparus lietui, gausiai žydi |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Tamsiai rožinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)