







lion-rose
Aprašymas
Lions-Rose® yra kreminės baltos spalvos floribunda iš Kordes. Ji auga kompaktiškai ir stačiai (~60–90 cm aukščio, 50–70 cm pločio) ir žydi visiškai pilnais, taurės formos žiedų kekėmis (~8 cm) su subtiliu abrikosų atspalviu centre. Lengvai saldžiai kvepia, puikiai atspari ligoms ir pakartotinai žydi nuo vasaros iki šalnų — idealiai tinka gėlynams, konteineriams ir mišriems gėlynams.
- Būsena: 87
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 80 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Stačia, stipri augmenija; Puikus atsparumas ligoms; Pakartotinis žydėjimas; Puikus žiemos atsparumas; Gerai tinka sodinti į skirtingas lysves kartu su kitomis rožėmis ir daugiamečiais augalais, tiek pavieniui, tiek grupėmis (idealiu atveju 4 tokios rožės 1 kvadratiniame metre), taip pat galima sodinti į didelius gėlių vazonus ir dėžutes, sodo kubilus. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Baltas |
| Spalva | Kreminė balta |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★☆ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)