





MAINZER FASTNACHT®
Aprašymas
'Mainzer Fastnacht®' yra vertikali hibridinė arbatos rožė (maždaug 80–130 cm aukščio) su dideliais (8–10 cm), visiškai pripildytais sidabriniais alyvinės spalvos žiedais, skleidžiančiais stiprų šviežiai pikantišką aromatą. Ji žydi pakartotinai nuo vėlyvo pavasario iki šalnų, turi blizgančius šviesiai žalius lapus, yra stipri, sveika ir idealiai tinka sodo lysvėms ar sodinukams.
- Būsena: 49
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinė arbatos rožė |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 100 - 130 cm |
| Plotis | 40 cm |
| Privalumai | Energinga, stačia, stipri augmenija; Dažnas ir gausus žydėjimas; Puikios skintos gėlės; Plačios pritaikymo galimybės; Jei sodinama grupėmis, 1 kvadratiniame metre rekomenduojama suplanuoti 5 - 6 tokias rožes. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Violetinė |
| Spalva | Sidabrinės levandos |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)


