







MARINA PICASSO® Meidyceus
Aprašymas
MARINA PICASSO® 'Meidyceus' yra išraiškinga hibridinė arbatos rožė su dideliais, elegantiškai žydais tamsiai rožiniais iki aviečių raudonos atspalviais. Ji didžiuojasi lengvu, maloniu aromatu, stačiu augimu ir pakartotiniu žydėjimu visą sezoną. Dėl puikaus atsparumo ligoms ji puikiai tinka rabatams, kraštinėms arba pjautinų gėlių sodams.
- Būsena: 23
- Prekės ženklas: Ar B Agro
13.00€
Be PVM: 10.74€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozė |
| Veisėjas | Meilland International SA |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 80-90 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Žydi labai dažnai ir reguliariai nuo gegužės/birželio iki šalnų neįprastu žiedų gausa žiedynuose nuo 3 iki 12 žiedų; Labai ištverminga rožė, kuri gali prisitaikyti prie pačių įvairiausių sąlygų: gėlynuose, gyvatvorėse, dideliuose gėlių vazonuose, taip pat sodinant grupėmis su kitais augalais, tokiais kaip floksai, ramunės, verbenos ir kt.; Puikus atsparumas gėlėms esant blogam orui; Gausus lapija, labai geras atsparumas ligoms. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Baltas |
| Spalva | Kreminė balta |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)


