MARY ANN®
Aprašymas
"Mary Ann" yra kompaktiška, angliškas stilius krūmų rožė su gausiai raukšlėtais, abrikosų-oranžinės spalvos žiedais, kurie švelniai išblunka iki persikų spalvos. Ji turi nuosaikų, vaisių aromatą, puikų pakartotinį žydėjimą ir stiprų atsparumą ligoms. Idealiai tinka kraštinėms, konteineriams ar kaimo stiliaus sodams.
- Būsena: 32
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinė arbatos rožė |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70-100 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Kieti ūgliai; Tamsi, sveika lapija; Didelis atsparumas ligoms; Gerai tinka skintoms gėlėms; Rekomenduojama sodinti grupėmis (idealiu atveju 4 - 5 tokios rožės 1 kvadratiniame metre, kai sodinimo atstumas yra 45 - 50 cm), taip pat mišriose rožių lysvėse, lysvėse su daugiamečiais augalais, apvadais ir kt. Taip pat galima sodinti į didelius gėlių vazonus ir dėžes. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Rožinis, persikų tonas |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Persikų kvapas |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★☆☆ |











-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)