METEOR®
Aprašymas
'Meteor' yra klasikinė hibridinė rožė su dideliais, aksominiais, tamsiai raudonais žiedais ir rafinuotu, aukštu centru. Ji turi švelną aromatą, auga vertikaliai ir žydi pakartotinai visą sezoną. Idealiai tinka lysvėms, kraštinėms ir sodinukams, ji pasižymi vidutinišku atsparumu ligoms.
- Būsena: 46
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70 cm |
| Plotis | 40 cm |
| Privalumai | Staigiai ir stipriai auga, dažnai žydi, puikus atsparumas ligoms, |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Oranžinė |
| Spalva | Oranžinė-raudona |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |









-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)