





NICOLE®
Aprašymas
'Nicole' yra stebinanti floribundų rožė su dideliais, kreminiai baltais žiedais, kurių krašteliai kinta nuo tamsiai rožinio iki vyšninio raudono. Ji turi lengvą, malonų aromatą, žydi šluotelėmis ir kartotinai žydi visą sezono metu. Dėl gausaus augimo ir gero atsparumo ligoms ji puikiai tinka rabatams, kraštinėms ir pjautinių žiedų kompozicijoms.
- Būsena: 67
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 50 cm |
| Plotis | 40 cm |
| Privalumai | Atsparus vėjui |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Balta su rausvais krašteliais |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★☆ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)