





NOSTALGIAD®
Aprašymas
'Nostalgie' yra žavingi hibrīdīnė rožė su kremiškai baltais žiedais, kuriuos supa tamsiai vyšniškai raudona spalva. Ji turi stiprų, saldų aromatą, didelius, pilnus žiedus ir stačų, sveiką augimą. Ji žydi pakartotinai su geru atsparumu ligoms ir yra idealiai tinkama kraštams, rožių lysvėms ir pjaustytų gėlių lysvėms.
- Būsena: 13
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinė arbatos rožė |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 80 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Energinga, stačia augmenija; Tamsiai žalia lapija; Dažnas ir gausus, beveik nuolatinis žydėjimas; Puikios skintos gėlės; geras žiemos atsparumas; Plačios pritaikymo galimybės; Jei sodinama grupėmis, 1 kvadratiniame metre rekomenduojama suplanuoti 4 - 5 tokias rožes. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Balta, švelni ir labai šviesiai rožinė su vyšnių raudonu apvadu |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)