POMPEI®
Aprašymas
Pompeji® yra žavinga miniatūrinė terasos rožė, kuri auga maždaug 50 cm aukščio, gražioje, vertikalioje ir kompaktiškoje formoje. Ji formuoja tankius mažų (4–5 cm), rutulinio pavidalo žiedų kekių šiltoje terakotinėje raudonoje spalvoje su sidabriniu atspalviu atvirkštinėje pusėje. Ji žydi pakartotinai visą sezoną, turi lengvą aromatą ir yra pakankamai stipri, kad būtų galima auginti vazonuose, balkonuose ar mažose sodo erdvėse. Tai labai žieminga, romantiška pasirinkimas, kuris nereikalauja daug priežiūros.
- Būsena: PAGAL UŽSAKYMĄ
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Mini rožė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 50 cm |
| Plotis | 30 cm |
| Privalumai | Stačia, kompaktiška, aukštyn auganti augalija ir dažnas žydėjimas; Puikus žiemos atsparumas ir geras atsparumas ligoms; Puikiai tinka auginti vazonuose terasose ir balkonuose, taip pat ribotuose plotuose soduose. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Raudona |
| Spalva | Terakotos raudona pakaitomis su vyšnių rožine |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |

-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)
-700x700h.jpeg)
-700x700.jpeg)
-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
-300x300h.jpeg)
-300x300.jpeg)


-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)