





POMPONELLA®
Aprašymas
Pomponella® yra gausiai žydintis rožių veislė su daugybe mažų, apvalių, tamsiai rožinių žiedų, kurie atrodo kaip pomponai. Ji žydi nuo vėlyvo pavasario iki rudens didelėmis šluotelėmis. Augalas yra labai sveikas, atsparus ligoms ir lengvai prižiūrimas. Jis turi švelnų, saldų aromatą ir išauga maždaug 60–90 cm aukščio. Puikiai tinka rabatams, vazonams arba kaip žema gyvatvorė.
- Būsena: 82
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 100 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Privalumai | Žiedai gausiai susikaupę |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)