



ROCOCO®
Aprašymas
Rokoko® yra nostalgiška floribundos krūmų rožė, kurią 1987 metais pristatė Tantau. Ji užauga į didelį, tankų augalą, maždaug 120–150 cm aukščio ir 80–100 cm pločio. Rožė turi didelių, taurelio formos žiedų (~8–11 cm) kekes kreminio geltonos spalvos su abrikosų rožiniais atspalviais ir auksiniu centru. Šie dalinai pilni žiedai turi šviežų, vaisių rožės aromatą ir kartotinai žydi nuo birželio iki rudens. Ji yra stipri, atspari ligoms ir lietui – idealiai tinka gyvatvėrėms, mišrioms gėlynams arba sodinimui vazonuose.
- Būsena: 14
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Rožių krūmas |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 140 cm |
| Plotis | 70 cm |
| Privalumai | Atsparus vėjui ir šalčiui |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Oranžinė |
| Spalva | Kreminių pastelinių atspalvių mišinys tarp lašišos rožinės ir švelnios oranžinės spalvos tonų |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Švelnus, tačiau stiprus laukinių rožių kvapas |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)


