ROSANNA®
Aprašymas
Rosanna® yra stipri vijoklinė rožė iš Kordes, kuri pasiekia maždaug 2,5–3 m aukštį. Ji žydi pakartotinai nuo vasaros pradžios iki šalnų dideliais, visiškai pilnais, lašišos iki koralų spalvos žiedais (~10–12 cm) su lengvu kvapu. Augalas yra nepaprastai atsparus, atsparūs ligoms ir padengtas blizgančiais lapais — idealiai tinka arkoms, pergolėms arba kaip įspūdingas sodo elementas.
- Būsena: PAGAL UŽSAKYMĄ
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Visterija |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 200-300 cm |
| Aukštis | 250 cm |
| Plotis | 100 cm |
| Privalumai | Labai stipri rožė su nuostabiais, elegantiškais hibridiniais arbatos rožių žiedais. Reguliarus žydėjimas; Puikus atsparumas ligoms ir oro sąlygoms; Labai didelis žiemos atsparumas; |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Ryškiai rožinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |











-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)

