





ROSEROMANTIC®
Aprašymas
Roseromantic® yra floribundos rožė, kurią pristatė Kordes. Ji užauga kompaktiškų, gausų augalą, maždaug 70 cm aukščio ir 60 cm pločio. Pusiau pilni žiedai iš pradžių yra kremo spalvos ir pamažu išblunka, formuodami kekerius (~7–8 cm skersmens) su auksiniu centru, iki lašišinės-rožinės spalvos. Rožė praktiškai neturi spyglių, yra labai atspari ligoms, šalčio atspari ir žydi nuolat nuo vasaros pradžios iki šalnų. Idealiai tinka klomboms, apželdinimui, konteineriams ir patraukli apdulkintojams.
- Būsena: 36
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Privalumai | Labai stipri, krūminė augmenija; Puikus atsparumas ligoms ir įvairioms oro sąlygoms; Dekoratyvinė, tamsiai žalia, blizgi lapija; Puikus žiemos atsparumas; Rekomenduojama sodinti grupėmis (idealiu atveju 4 - 5 tokios rožės 1 kvadratiniame metre), taip pat mišriose rožių lysvėse, lysvėse su daugiamečiais augalais, apvadais, dideliuose gėlių vazonuose ir kt. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Kreminė balta su ryškiai lašišos rožine spalva |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★☆☆ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)