





SALMON TERRAZZA®
Aprašymas
'Salmon Terrazza®' yra žavinga miniatūrinė terasinė rožė, kuri pasiekia maždaug 30–35 cm aukštį ir plotį. Ji turi pilnus žiedus švelniu lašišinės rožės atspalviu su vidutiniškai tankiu užpildu. Žiedai turi mažą arba jokio kvapo, jie žydi pakartotinai visą sezoną, ir augalas yra atsparus ligoms — idealiai tinka auginimui konteineriuose, balkonuose ar mažose darželio erdvėse.
- Būsena: PAGAL UŽSAKYMĄ
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Mini rožė |
| Trūkumai | Peržiemoti rekomenduojama patalpoje, pavyzdžiui, vėsiame rūsyje |
| Ūgio kategorija | Iki 40 cm |
| Aukštis | 35 cm |
| Plotis | 30 cm |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Lašišos rožinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)




