





SCHNEEWITCHEN®
Aprašymas
'Schneewittchen' yra klasikinis baltas floribundos krūmas, kurį pristatė Kordes. Jis auga tiesiai ir gausiai, pasiekdamas maždaug 100–120 cm aukštį, formuodamas vidutinio dydžio (6–8 cm), pusiau pilnus, gryno baltumo žiedų kekės su lengvu, saldžiu aromatu nuo vasaros pradžios iki šalnų. Lapija yra blizgi ir daugelyje klimato sąlygų atspari ligoms. Ši rožė 1983 metais buvo pripažinta Pasaulio mėgstamiausia roze ir vis dar yra viena iš labiausiai branginamų sodo rožių, labai vertinamą už nuolatinius žiedus, elegancija ir universalumą.
- Būsena: 3
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Rožių krūmas |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 120 cm |
| Plotis | 70 cm |
| Privalumai | Stačia augmenija aukštyn; Dažnas žydėjimas; Geras atsparumas ligoms ir oro sąlygoms; Idealiai tinka žemoms gyvatvorėms, sodinimui grupėmis (idealiu atveju 3 tokios rožės 1 kvadratiniame metre) ir kt. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Baltas |
| Spalva | Baltas |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)


