







STERNTALER®
Aprašymas
Sterntaler® yra kvapni geltona krūmų rožė su dideliais, visiškai pilnais, keturdaļiais žiedais su raudonu kraštu. Ji auga vertikaliai, pasiekdama maždaug 1,2 m aukštį ir 0,7 m plotį, žydi pakartotinai nuo vasaros iki rudens ir didžiuojasi stipriu atsparumu ligoms bei šalčiui. Graži, apdovanota rožė, kuri idealiai tinka pjovimui ir sodo kompozicijoms.
- Būsena: 24
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Rožių krūmas |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 120 cm |
| Plotis | 70 cm |
| Privalumai | Stačia augmenija aukštyn; Geras žiemos atsparumas ir atsparumas ligoms bei atsparumas žiemai; Dažnas žydėjimas; Gerai nupjautos gėlės; Sveika lapija. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Geltona |
| Spalva | Citrininė geltona |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)