





SUMMERTIME® Meipiokou
Aprašymas
SUMMERTIME® (Meipiokou) yra šiltai gelsvai okrui "romantica" krūmų rožė iš Meilland. Ji auga maždaug 80–140 cm aukščio su blizgančiu, tamsiai žaliu lapynu. Žiedai yra dideli (9–11 cm), keturdaliai senos rožės formos su ~35 žiedlapiais, kurie atsiveria 2–5 žiedų kekėmis nuo vėlyvo pavasario iki pirmųjų šalnų. Ji turi lengvą, šviežų aromatą, įspūdingą atsparumą ligoms. Idealiai tinka rabatoms, apsodinimams, konteineriams ar želdynams.
- Būsena: 30
- Prekės ženklas: Ar B Agro
14.00€
Be PVM: 11.57€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Rožių krūmas |
| Veisėjas | Meilland International SA |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 80 - 140 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Žydi iš eilės bangomis nuo pavasario iki šalnų 2-5 žiedų kekėse; Šios rožės skintos gėlės puikiai išsilaiko vazoje; Blizganti, tamsiai žalia lapija; Gerai išsišakojęs ir stačias krūmas, pasižymintis subalansuota ir energinga augmenija; Labai geras atsparumas ligoms. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Geltona, oranžinė |
| Spalva | Šilto vasaros vakaro atspalvis, kai saulės šviesoje ochros geltonas tonas išsiskiria vario natomis, paryškindamas gražų rožių žiedlapių reljefą |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★☆ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)


