





SUNNY SILHOUETTE®
Aprašymas
SunnySiluetta® yra kompaktiška vijoklinė rožė iš Kordes Siluetta kolekcijos (pristatyta 2019 metais). Jai būdingi mažų, taurės formos, pusiau pildytų auksinių geltonų žiedų (3–4 cm pločio) kekės su matomais dulkėmis ir lengvu, šviežiu kvapu. Augdama vertikaliai iki maždaug 1,8 m aukščio ir 0,7 m pločio, ji pakartotinai žydi nuo pavasario iki rudens ir yra labai atspari ligoms bei šalčiui. Puikiai tinka mažiems sodams, konteineriams, grotoms, terasoms ir apdulkintojų pritraukimui.
- Būsena: 2
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Visterija |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 150-200 cm |
| Aukštis | 180 cm |
| Plotis | 70 cm |
| Privalumai | Dažnas ir gausus žydėjimas labai didelėse gėlių kekėse; Puikus atsparumas ligoms; Labai didelis žiemos atsparumas; Puikiai tinka sodinti ir mažesniuose soduose. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Geltona |
| Spalva | Aukso geltona |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★☆☆ |
| Gėlės dydis | Mažas |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)

