SUNSHINE®
Aprašymas
Sunshine® yra kompaktiška floribundos rožė. Tai yra tamsiai geltoni, pildyti žiedai su 17–25 žiedlapiais, be kvapo. Augalas užauga iki 55 cm aukščio ir tinka kaip pjautinis žiedas. Pristatyta 2011 metais, ji yra žinoma dėl savo ryškiai geltonų žiedų ir kompaktiško dydžio.
- Būsena: PAGAL UŽSAKYMĄ
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Stačia, kylanti augmenija ir dažnas, labai gausus žydėjimas; Idealiai tinka auginti daliniame pavėsyje; Puikus atsparumas ligoms; Puikiai tinka tiek sodinti sode, tiek masiniam sodinimui, pavyzdžiui, mieste. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Geltona |
| Spalva | Ryškiai geltona |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★☆ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |


-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)


-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)


