SUNSTAR®
Aprašymas
Sunstar® yra kompaktiška floribundos rožė. Ji turi vidutinio dydžio, visiškai pilnus, šviesiai geltonus žiedus, kurie atsiveria plokščiai ir pasižymi švelniu, laukinės rožės aromatu. Augalas auga vertikaliai, pasiekdamas maždaug 60–80 cm aukštį ir 40–50 cm plotį, su tamsiai žaliais, blizgančiais lapais. Sunstar® yra žinoma dėl savo puikaus atsparumo ligoms ir yra gavusi keletą apdovanojimų. Ji gerai auga pilnoje saulėje gerai drenuotoje, derlingoje dirvoje. Idealiai tinka darželio klomboms, kraštams ir kaip pjaustytoms gėlėms.
- Būsena: 10
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 80 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Labai atsparus ligoms |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Geltona |
| Spalva | Ryškiai geltona |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★☆ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |









-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)