







TILL EULENSPIEGEL®
Aprašymas
'Till Eulenspiegel®' yra žavinga raudona floribundos rožė, kuri auga kompaktiškai ir stačiai, pasiekdama maždaug 70 cm aukštį ir 50 cm plotį. Ji formuoja blizgančius, visiškai pilnus, apvalius raudonus žiedų kekės 5–7 cm skersmens su lengvu aromatu, žydi nuo vasaros iki rudens. Augalas turi sveiką, tamsiai žalią lapyną, yra žiemiškai atsparus ir turi labai gerą atsparumą ligoms — puikiai tinka auginimui konteineriuose, bordiūruose ar saulėtose sodo vietose.
- Būsena: 14
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Kompaktiška augmenija; Geras atsparumas ligoms; Dekoratyvinė, tamsiai žalia, blizgi lapija; Puikus žiemos atsparumas; Rekomenduojama sodinti grupėmis (idealiu atveju 4 - 5 tokių rožių 1 kvadratiniame metre), taip pat mišriose rožių lysvėse, lysvėse su daugiamečiais augalais, apvadais, gėlių vazonuose ir kt. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Raudona |
| Spalva | Ryškiai raudona |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)