VOYAGE®
Aprašymas
"Voyage®" yra stipri hibridinė arbatos rožė, kurią pristatė Rosen Tantau. Ji turi didelius, visiškai pildytus, keturdalinius žiedus švelniai rožinio atspalvio, kurių skersmuo siekia 12 cm. Žiedai yra lengvai kvapūs ir atsiveria rutulio formos. Šis veislė yra žinoma dėl savo stipraus atsparumo juodajai dėmėtligei ir miltligei, todėl tai yra sveikas pasirinkimas sodams. Ji užauga 70–100 cm aukščio ir tinka sodinimui vazonuose, mišriose rožių lysvėse ar kaip pjaustomas žiedas, dėl pakartotino žydėjimo ir kompaktiško augimo būdo.
- Būsena: 25
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinė arbatos rožė |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Trūkumai | Vidutinis atsparumas lietaus poveikiui |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70-100 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Energinga, stipri ir stačia augmenija; Labai didelis atsparumas ligoms; Dažnas ir gausus žydėjimas; Puikios skintos gėlės; Puikus žiemos atsparumas; Plačios pritaikymo galimybės; Jei sodinama grupėmis, 1 kvadratiniame metre rekomenduojama suplanuoti 4 - 5 tokias rožes. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Ryškiai rožinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Klasikinis rožių kvapas |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |









-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)