





WEISSE WOLKE®
Aprašymas
Weisse Wolke® yra krūmų rožė su pusiau pilnais, gryno baltos spalvos žiedais su šviesiai rožiniu atspalviu pumpuro stadijoje, kurių skersmuo yra 6–8 cm. Žiedai formuojasi 3–5 žiedų kekėse ir turi lengvą aromatą. Augalas auga tiesus ir gausus, pasiekdamas 120–150 cm aukštį ir 70–100 cm plotį. Jis žinomas dėl aukšto atsparumo ligoms, įskaitant atsparumą juodajam dėmėtumui ir miltligei. Weisse Wolke® tinka įvairioms sodo sąlygoms, įskaitant kraštines, gyvatvores ir konteinerius, ir yra idealiai tinkama auginimui saulėtose iki iš dalies pavėsingose vietose.
- Būsena: 5
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Rožių krūmas |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 120 cm |
| Plotis | 70 cm |
| Privalumai | Stačias, stiprus ir krūminis, augantis gausiais žiedais kekėse; Tamsiai žalia ir blizgi lapija; Atsparus ligoms; Žydi pakartotinai. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Baltas |
| Spalva | Kreminės baltos spalvos su švelniai rausvu pigmentu |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★☆ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)


