





WELLENSPIEL®
Aprašymas
Wellenspiel® yra gausus krūminis erškėtis su dideliais, pilnais pastelinio rožinio atspalvio žiedais (8–10 cm), lengvu, saldžiu aromatu ir blizgančiais, tamsiai žaliais lapais. Jis žydi nepertraukiamai nuo birželio iki šalnų, išauga iki 120 cm aukščio ir turi puikų atsparumą ligoms. Puikiai tinka lysvėms ir apželdinimui.
- Būsena: 23
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Rožių krūmas |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 120 cm |
| Plotis | 80 cm |
| Privalumai | Stačia, stipri augmenija; Dažnas žydėjimas; Puikus atsparumas ligoms; Atsparus oro sąlygoms; Žydi iki vėlyvo rudens. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Švelnios rožinės spalvos su ryškiai rausvu centru |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Labai didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)


