
-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
BAILANDO®
Kirjeldus
'Bailando®' on pitsiline lõheroosa floribunda roos, mille tutvustas Tantau 2009. aastal. See moodustab pomponidele sarnaseid keskmise suurusega õisikuid (~7–9 cm), õitseb korduvalt kogu hooaja jooksul ja ei eralda lõhna. Taim moodustab tihedalt kasvava, tugeva põõsa umbes 70–100 cm kõrguse ja 45–60 cm laiusega, terve tumerohelise lehtedega ning kõrge haiguskindlusega. Ideaalselt sobiv ääristeks, massiistutusteks või konteineritesse.
- Staatus: 91
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroosid |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 50-80 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Väga vastupidav, talvekindel roos, kõrge haiguskindlusega; Tugeva ja tiheda kasvuga põõsas keskmise rohelise, terve lehestikuga põõsas. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)


