BAILANDO®
Aprašymas
'Bailando®' yra nėriniuota lašišinė floribundų rožė, kurią 2009 metais pristatė Tantau. Ji formuoja pomponams panašius vidutinio dydžio žiedų pundus (~7–9 cm), žydi pakartotinai visą sezoną ir neiškelia kvapo. Augalas formuoja tankų, stiprų krūmą maždaug 70–100 cm aukštį ir 45–60 cm plotį, su sveiku tamsiai žaliu lapynu ir aukštu atsparumu ligoms. Idealiai tinka apželdinimui, masiniams sodinimams ar konteineriams.
- Būsena: 91
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozės |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 50-80 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Labai atspari, žiemai atspari rožė, pasižyminti dideliu atsparumu ligoms; Stiprus ir tankiai augantis, krūminis krūmas su vidutiniškai žalia, sveika lapija. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |


-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)


-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)


