BENGALI®
Aprašymas
Bengali® yra Kordes selekcionuota floribundos rožė. Ji turi pilnai pripildytų, abrikosų oranžinių žiedų (~6–7 cm, 17–25 žiedlapiai) kekės, kurios žydi pakartotinai nuo birželio iki šalnų ir spinduliuoja nuosaikų žolelių aromatą. Augalas auga vertikaliai, pasiekdamas maždaug 100 cm aukštį ir 50–70 cm plotį, su stambia, blizgančia, atsparią ligoms lapotyną. Jis yra gavęs kelis medalius ir prestižinį ADR prizą už savo sveikatą ir veiklą. Idealiai tinka kraštams, konteineriams, masiniams sodinimams ar pjautosioms gėlėms.
- Būsena: 20
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 100 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Gausus žydėjimas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Oranžinė |
| Spalva | Oranžinė oranžinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★☆ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |









-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)