





BENTHEIMER GOLD®
Aprašymas
BentheimerGold® yra abrikosų-oranžinė floribundų rožė (60–100 cm aukščio, 70 cm pločio) iš Kordes (2015, ADR premio laimėtoja). Ji formuoja vidutinio dydžio (5–8 cm), dvigubai suformuotų žiedų kekeles su švelniu vaisių aromatu, žydi pakartotinai nuo vasaros iki šalnų, turi blizgančius lapus, stiprų atsparumą ligoms ir žiemos atsparumą — idealiai tinka gėlynams, konteineriams arba kaip žemės dengimo augalas.
- Būsena: 11
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozės |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 60 cm |
| Plotis | 70 cm |
| Privalumai | ADR sertifikatas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Oranžinė |
| Spalva | Abrikosų apelsinas |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Mažas |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)


