





CHERRY BONICA® Meipeporia
Kirjeldus
CherryBonica® ("Meipeporia") on erkkpunane floribunda/põõsroos (50–70 cm kõrge, 60–140 cm lai) Meilland'ilt. See moodustab keskmise suurusega (≈7–8 cm) karikajas kirsipunaseid õiekobaraid, mis õitsevad pidevalt hiliskevadest külmadeni. Taim on väga haiguskindel, talvekindel ja on pälvinud mitmeid auhindu, sealhulgas ADR. Ideaalselt sobib ääristeks, elusaiadeks, konteineritesse või massstādījumidesse — kergesti kasvatatav ja atraktiivne aastaringselt.
- Staatus: 8
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Wisteria roosid |
| Kasvataja | Meilland International SA |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 120-140 cm |
| Laius | 90 cm |
| Eelised | Õitseb maist/juunist kuni külmadeni ja pole sel perioodil kunagi ilma õiteta; Kui lilled vananevad, ei kuku nad kunagi maha, vaid närbuvad ja kukuvad ühe terve õiena, nii et roosipõõsas on alati väga korralik; Väga kompaktne, tihe ja ühtlane põõsas; Rikkalik, tumeroheline lehestik; Kõrge vastupidavus haigustele; Peenestatud okkad, mis muudavad roosi eriti kergesti hooldatavaks. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Punane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★☆ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)