





CHERRY BONICA® Meipeporia
Aprašymas
CherryBonica® ("Meipeporia") yra ryškiai raudona floribunda/krūmrožė (50–70 cm aukščio, 60–140 cm pločio) iš Meilland. Ji formuoja vidutinio dydžio (≈7–8 cm), taurelės formos vyšnių raudonumo žiedų kekės, kurios nuolat žydi nuo vėlyvo pavasario iki šalnų. Augalas yra labai atsparus ligoms, žiemotvarūs ir pelnė kelis apdovanojimus, įskaitant ADR. Idealiai tinka kraštams, gyvatvėrėms, konteineriams ar masiniams sodinimams — lengvai auginamas ir patrauklus visus metus.
- Būsena: 8
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Wisteria rožės |
| Veisėjas | Meilland International SA |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 120 - 140 cm |
| Plotis | 90 cm |
| Privalumai | Žydi nuo gegužės/birželio iki šalnų ir šiuo laikotarpiu niekada nebūna be žiedų; Kai žiedai pasensta, jie niekada nenukrenta, o nuvysta ir nukrenta kaip vienas visas žiedas, todėl rožių krūmas visada yra labai tvarkingas; Labai kompaktiškas, tankus ir vienodas krūmas; Sodri, tamsiai žalia lapija; Didelis atsparumas ligoms; Išretėję spygliai, dėl kurių rožę ypač lengva prižiūrėti. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Raudona |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★☆ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)