





CHERRY BRANDY® 85
Kirjeldus
'Cherry Brandy® 85' on hübriidroosi suurte, vaskja-oranžide õitega (35 kroonlehte), õrna aroomiga ja korduvõitega. Püstine, läikivate lehtedega, 85–120 cm kõrge. Suurepäraselt sobib lõikamiseks, vastupidav haigustele ja talvekindel.
- Staatus: 36
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidsed teeroosid |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 70-100 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Tugev taimestik; Sagedane ja rikkalik õitsemine; Suurepärased lõikelilled; Hea talvekindlus; Laiad rakendusvõimalused; Rühmade istutamisel on soovitatav planeerida 5–6 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Värv | Vase oranž sooja kirsipunase alatooniga |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Puuviljane lõhn |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)


