





CLEAR TERRAZZA®
Aprašymas
ClearTerrazza® yra miniatiūrinė rožė su gryno baltumo žiedais nepertraukiamuose žiedynuose. Kompaktiško ūgio (maždaug 60 cm aukščio ir 30 cm pločio), ji yra šalčio ir sausros atspari, gerai auga pilnoje saulėje ir idealiai tinka terasoms, balkonams ar mažiems sodams.
- Būsena: IŠPARDAVYTA
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Mini rožės |
| Veisėjas | De Ruiteris |
| Trūkumai | Peržiemoti rekomenduojama patalpoje, pavyzdžiui, vėsiame rūsyje |
| Ūgio kategorija | Iki 40 cm |
| Aukštis | 35 cm |
| Plotis | 30 cm |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Baltas |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)




