

-700x700.jpeg)



-300x300.jpeg)

CORAL LIONS-ROSE®
Kirjeldus
"CoralLions‑Rose®" on floribunda roos, mille Kordes tutvustas 2019. aastal ja mis saavutab umbes 80 cm kõrguse ja 50 cm laiuse. See moodustab väikseid 7–8 cm suurusi, täielikult täidetud, kausikujulisi õisikuid aprikoos- ja lõhetoonides kergelt puuviljase aroomiga. See on erakordselt vastupidav haigustele ja õitseb korduvalt suvest külmadeni, mistõttu sobib ideaalselt peenardesse, ääristesse või konteineritesse. See on saavutanud ADR staatuse.
- Staatus: 88
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 80 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Lilled kobarates |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Värv | Aprikoos, õievärv, mis varieerub külmast roosast välimistest kroonlehtedest kuni sooja lõhevärvini õie keskel |
| Lilletäidis (★★★) | ★★☆ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Kerge puuviljane lõhn |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)
