
DUFTWOLKE® "Duftwolke"
Kirjeldus
Duftwolke® on kõrge teehübriid roos suurte, korallpunaste, rikkalikult lõhnavate õitega. See õitseb korduvalt, kasvab kuni ~120 cm kõrguseks ja sobib ideaalselt peenardesse ja lõikeks — autasustatud klassika, mis on tuntud intensiivse lõhna poolest.
- Staatus: 18
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroosid |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Puudused | Vaja on väga head, läbimõeldud istutuskohta; Kipub olema vastuvõtlik pruunide laikude tekkele. |
| Kõrgus | 50-80 cm |
| Laius | 40 cm |
| Eelised | Suurepärane talvekindlus |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Punane |
| Värv | Hele punane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Väga suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

