
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
EISVOGEL® "DUFTWOLKE"
Kirjeldus
Eisvogel® ("Duftwolke") on hübriidiroos, mis kasvab 80–120 cm kõrguseks. See pakub suuri (10–12 cm), täielikult täidetud, rosetikujulisi õisi särava violetse sirelililla värviga ja sooja vask-oranži keskmega. Õitel on intensiivne, eksootilise aromaat ja nad õitsevad korduvalt juunist oktoobrini. Ideaalselt sobib romantiliste peenarde, lõikelillede ja lõhnava aia jaoks, kuigi on haigustele keskmiselt vastupidav.
- Staatus: 98
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidsed teeroosid |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 80-120 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Rikkalik õitsemine |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Violetne |
| Värv | Väga erksad roosa ja lilla toonid vasoranži keskpunktiga |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Väga suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)





