ELFE®
Kirjeldus
Elfe® on nostalgiliset stiilis ronivaroosi, mis saavutab 200–300 cm kõrguse kaarevate vartega, mida kroonivad suured (10–14 cm), täielikult nelja ossa jaotunud kreemikaskollasest elevandiluu värvini õied helerohelise varjundiga. See moodustab korduvaid õitsemisi hilisest kevadest sügiseni, eraldab õrna puuviljalist aroomi ja omab läikivalt tumerohelisi lehti. Kuigi see on vihma suhtes tundlik, on see haigustekindel ja suurepäraselt sobiv terrassidele, võlvidele või lõikeõiteks.
- Staatus: TELLIMISEL
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Wisteria roosid |
| Kõrguse kategooria | 200-300 cm |
| Puudused | Võib olla vihma suhtes veidi tundlik |
| Kõrgus | 200-300 cm |
| Laius | 80 cm |
| Eelised | Rikkalik õitsemine |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Valge, roheline |
| Värv | Kreemjas valge rohelise varjundiga |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Väga suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |









-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

