



ERIC TABARLY® Meidrason
Kirjeldus
ÉricTabarly® on tugevalt kasvav roniroosi, mis saavutab 2–2,5 m kõrguse, kaarekate läikivate lehtede ja tugeva haiguskindlusega. Sellel on suured (10–11 cm), täiesti täidetud, karikajas tumepunased õied (80–100 kroonlehte) 2–5 õie kimbus. Õitseb korduvalt juunist külmadeni, nõrgalt kuni mõõdukalt lõhnav – ideaalselt sobiv trelidele, seintele või tugidele.
- Staatus: 21
- Bränd: Ar B Agro
14.00€
Maksudeta: 11.57€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Kasvataja | Meilland International SA |
| Kõrguse kategooria | 200-300 cm |
| Puudused | Sageli looduses ei pruugi nende rooside lõhn olla nii tugev, kuid kui tood nende õied tuppa, võivad nad lõhnastada kogu ruumi; Lillede kuju ja tekstuuri tõttu võivad nad olla vihmatundlikud. |
| Kõrgus | 200 - 250 cm, kuid võib kasvada ka suuremaks |
| Laius | 250 cm |
| Eelised | Lilled rikkalikes kobarates |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Punane |
| Värv | Tumelilla, peaaegu Burgundia |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Tugev maikelluke lõhn |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)