FESTIVAL®
Aprašymas
Festival® yra Kordes sukurta rožė. Ji pelnė "Metų rožės" apdovanojimą dėl savo kompaktiškos formos (~60–70 cm aukščio), pakartotino žydėjimo, patrauklių žiedų kekėse ir nepriekštingo patikimumo.
- Būsena: 10
- Prekės ženklas: Ar B Agro
8.00€
Be PVM: 6.61€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozės |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 50 cm |
| Plotis | 40 cm |
| Privalumai | Atsparus ligoms |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Raudona |
| Spalva | Raudona su sidabrinėmis gėlėmis išorėje |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★☆ |
| Gėlės dydis | Mažas |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |









-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)